Göbek ve Karın Bölgesi Yağlarınızı Zorlanmadan Eritin!.. Toprakshop'dan Dünya'da Satış Rekorları Kıran Orjinal Total Core 79 TL. yerine 49 TL!

OOPS PUAN:  4.9
79.00 TL
30.00 TL
Twitter Facebook E-posta
www.toprakshop.com
Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No:46/7 Beşiktaş, İstanbul


OOPSKUPON Fırsatı

» Merhaba!.. İşte OOPSKUPON Fırsatı...
» Bu OOPSKUPON, TOPRAKSHOP'tan "Dünya'da Satış Rekorları Kıran Total Core İle Göbek ve Karın Bölgesi Fazlalıklarınızdan Kurtulma" fırsatı sunuyor.
» Bu OOPSKUPON Fırsatına kargo dahil değildir.
» OOPSKUPON fırsat indirimi başka indirim ve/veya kampanyalarla birleştirilemiyor.
» Satın aldığınız OOPSKUPON'u sevdiklerinize hediye edebilir, Total Core fırsatından faydalanmalarını sağlayabilirsiniz! (OOPSKUPON KODU'nu hediye ettiğiniz kişiye bildirmeniz yeterli.)

Nasıl Yararlanacağım?

» 1- E-posta adresinize ve cep telefonunuza OOPSKUPON KODU gönderilecek!

Bazı e-posta gönderileri spam kısmına düşüyor, lütfen ilgili kısımları kontrol etmeyi unutmayın!

2- Siparişinizi İsteyin!

"0 212 211 15 51 no’lu telefon numaralarından birini arayarak, OOPSKUPON KODUNU söyleyip, kişisel bilgilerinizi ve ürünün teslim adresini belirtin." veya "Önceden rezervasyon yaptırıp, Beşiktaş'ta faaliyet gösteren ToprakShop Ofisine gidebilir, Total Core'unu alabilirsiniz." İşte bu kadar basit.

3- Fırsatı Yaşayın!..

Sadece fırsatını yaşayacağınız ürünü elinize alın ve kullanmaya başlayın!..

Bu fırsat ile ilgili OOPSKUPON KODU'na resmi web adresimiz www.oopskupon.com adresinden sistemimize giriş yaparak da ulaşabilirsiniz. Bol OOPSKUPON’lu günler dileriz...

OOPS!.. İşte Fırsat Bu!..

Fırsat, Fırsatın Gelecek Nesli OOPSKUPON'da...

%100 Orjinal Total Core İle Göbek ve Karın Bölgesi Fazlalıklarınızdan Kurtulmanın Tam Zamanı!

Toprakshop'dan Dünya'da Satış Rekorları Kıran Total Core 79 TL. yerine 49 TL! 

Ürün Tipi : Mekik Aleti 

Kullanım Alanı : Üst , Alt, Orta Karın Kaslarını Çalıştırır

Katlanabilme : Katlanabilir 

Garanti Süresi : 2 Yıl

Total Core, "Yeni Nesil Mekik Aleti" ile karnınızı birkaç dakika çalıştırarak forma sokmak istemez misiniz?

Total Core mucizesinin sırrı tasarımında!.. Total Core; karın kaslarınızı, oblik kaslarınızı ve sırtınızı 360 derecelik açı ile hedefleyerek yeniden şekillendirmek için tasarlanmıştır. Total Core sıkışmış karın kaslarınızla çalışmaya başladığı için karın ve oblik kaslarınızdan en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Hareketli yayları hareketlerin en zor kısmı olan yukarı çıkma aşamasında size eşlik eder. Böylelikle boyun ya da sırtınızda herhangi bir gerginlik oluşmaz. Aşağıya inerken ise güçlü yaylar direnç yaratır ve istediğiniz o ince sırt ve seksi kalçalara kavuşmanıza yardımcı olur.

Total Core’un kullanımı çok kolaydır. Eğer bir sandalyeye oturabiliyorsanız, o zaman istediğiniz ince karın bölgesine de kavuşabilirsiniz. Total Core'un sırrı tek bir akıcı hareketle sizi yukarı doğru destekleyip, direnç kazandıran tasarımı ile karın bölgenizin tamamını hedef alır.

Total Core o kadar etkili ki profesyonel sporcular ve atletler bile istedikleri sonuçları alabilmek için onu kullanıyorlar. Güney sahilleri Miami’den, Kaliforniya Venice kumsallarına kadar Amerika’nın neredeyse tamamında yaşayan farklı fitness seviyesindeki insanlar hiç ummadıkları kadar hızlı sonuçlar elde ediyorlar. 

Düz bir karın ve seksi karın bölgesi için etkili bir çözüm. 

Total Core; aynı anda karın, oblik ve sırt kasları gibi 3 anahtar kas grubunu hedefleyen yepyeni bir çalışma sistemi. Karın kaslarınızı, sırtınızı ve belinizi aynı anda çalıştırır. Böylece egzersizleriniz çok daha etkili olur. Total Core boynunuzu ve sırtınızı tüm çalışma rutininiz boyunca destekler. 

Total Core sonuçlarını hızla görebileceğiniz için sıkılmaz ve vazgeçmezsiniz. Total Core adeta benim gizli silahım diye düşünebilirsiniz.

En Konforlu Karın Geliştirme Aleti...

Konforlu bir şekilde oturarak 360 derecelik açıda tüm vücudu kolay ve sürekli çalıştırmaya olanak sağlayan inanılmaz bir karın kası aleti!..

Görünümünüzü sadece 10 gün içinde günde yalnızca 10 dakika çalıştırarak forma sokmak istemez misiniz?

Sesinizi duyar gibiyiz... O zaman Total Core için hazırsınız demektir. 

Total Core karın kaslarınızı, oblik kaslarınızı ve sırtınızı 360 derecelik açı ile hedefleyerek yeniden şekillendirmek için tasarlanmıştır. Fitness Seviyeniz her ne olursa olsun sadece 10 gün içinde etkili sonuçlar alabilirsiniz. Total Core’un kullanımı çok kolaydır. Eğer bir sandalyeye oturabiliyorsanız, o zaman istediğiniz ince karın bölgesine de kavuşabilirsiniz.

Mekik ve Şınavlarla Yorucu Egzersizlere Son!

Karın bölgenizi şekillendirmek için çalışıp başarısız olduysanız bu sizin hatanız değil. Mekik ve şınavlar da dâhil olmak üzere geleneksel karın bölgesi çalışmaları, karın bölgenizin sadece ön kısmını çalıştırır ve diğer fazlalıklarınızı daha da ortaya çıkarabilir. Uygulamalar oldukça zordur, sonuçları hemen göremezsiniz ve bu nedenle vazgeçersiniz.

Total Core İle Kısa Sürede Etkili Sonuç

Total Core’un sırrı tek bir akıcı hareketle sizi yukarı doğru destekleyip, karın bölgenizin tamamını hedef alırken direnç kazandıran devrimsel tasarımında gizlidir. İşte bu nedenle stressiz ve sorunsuz 360 derece etkili bir çalışma ile sadece 10 gün içinde görebileceğiniz belirgin sonuçlar elde etmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Total Core.

Total Core o kadar etkili ki profesyonel sporcular ve atletler bile istedikleri sonuçları alabilmek için onu kullanıyorlar.

www.toprakshop.com

Adres: Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No:46/7 Beşiktaş, İstanbul

Telefon: 0 212 211 15 51

www.toprakshop.comFIRSATIN GELECEK NESLİ OOPSKUPON'UN AYRICALIKLARI!..

Fırsat İyidir Ama "FIRSATIN İÇİNDEKİ FIRSATLAR DAHA İYİDİR!.."

OOPSKUPON İle Yeni Bir Devir Başladı..."Arkadaşına Öner, 6 TL. Kazan!" Devri Bitti! "SÜREKLİ KAZAN!"Devri Başladı. 

Devir OOPSKUPON DEVRİ!.. Daha Fazla Kazanma Devri...

Her Alışverişinde OOPSPUAN'lar TOPLARSIN...

OOPSKUPON'u Arkadaşlarına Tavsiye Eder, OOPSKUPON'un Gücünü Yanına Alırsın...

Arkadaşlarında Alışveriş Yapar!.. Hem Onlar Kazanır Hem de Sen Kazanırsın...

Üyelik Statün Yükselir, Gelirin Artar...

OOPSPUAN'ların Hiçbir Zaman Yanmaz!.. Çünkü Kazanılan Haklar Geri Alınmaz!.. 

Puanları Toplarsın!.. Puanlar Paraya Dönüşür, Devir Değişir...

Nasıl mı?.. OOPSKUPON'u Arkadaşlarına Tavsiye Etmeye Hemen Başla!.. Daha çok OOPSPUAN TOPLA!.. DAHA ÇOK KAZAN...

En Güzeli de, "Her Ayın 20'sinde Bankaya Gidersin, Paranı Alırsın!.."

Haydi, ne duruyorsun; HEMEN TAVSİYE ETMEYE BAŞLA!..

OOPSKUPON, Dünyanın İLK ve TEK Yeni Nesil Coupon Network Şirketi olup, Profesyonelce Hizmet Organizasyonları ve Teknoloji Yatırımları Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.'nin insanlara armağanıdır.